NA JEDNOM MÍSTĚ

Vše, co potřebujete vědět

80 bytů a 14 rodinných domů stavěných ve dvou etapách v atraktivním městě Kutné hory. Ideální spojení veškeré občanské vybavenosti, historických památek a přírody. V dojezdové vzdálenosti do Prahy.

Flexibilní financování

Financování projektu je řešené v rámci našeho hypotečního oddělení. Projekt je zasmluvněný u vybraných bank, které proces financování znají a souhlasí s ním. Díky tomu vše probíhá rychle a bez problémů.
JSME TU PRO VÁS

Financování bytů

Placení kupní ceny bytu probíhá postupně s tím, jak postupuje výstavba projektu. Po podpisu rezervační smlouvy podepisujete smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Kupní smlouva se podepisuje po kolaudaci a následně dochází k předání bytu. Po domluvě je možné upravit proces financování tak, aby Vám stačilo pouze 10 % vlastních zdrojů.

ZÁLOHA

100 000 Kč

Rezervační záloha ve výši 100.000 Kč do 10 dnů po podpisu rezervační smlouvy.

1. PLATBA

15%

15 % kupní ceny do 10 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí.

2. PLATBA

30%

30 % kupní ceny po dokončení hrubé stavby.

3. PLATBA

20%

20 % kupní ceny po dokončení hrubých instalací a výplní otvorů mimo prostory interiéru.

4. PLATBA

20%

20 % kupní ceny po dokončení fasády, omítek a podlah bez finální vrstvy (splatnost cca 14 měsíců od zahájení výstavby).

5. PLATBA

15%

15 % kupní ceny po kolaudaci a změně zápisu převáděné jednotky v katastru nemovitostí z rozestavěné na dokončenou.
JSME TU PRO VÁS

Financování rodinných domů

V rámci prodeje rodinných domů jsme zvolili vzhledem k jejich hodnotě formu platby tak, že kupující se nejprve stává majitelem stavebního pozemku a následně podepisuje smlouvu o dílo na výstavbu rodinného domu.

Záloha

Rezervační záloha ve výši 150.000 Kč k úhradě do 10 dnů po podpisu rezervační smlouvy.

Uhrazení kupní ceny pozemku

Uhrazení kupní ceny za pozemek. Platba probíhá do 15 dnů po podpisu kupní smlouvy a směřuje do notářské úschovny. Stáváte se majitelem pozemku.

Smlouva o dílo

Podepisuje se smlouva o dílo na výstavbu domu s developerem. Během výstavby řešíte klientské změny a další úpravy, jak domu, tak pozemku. Dům Vám předáme, až jakmile bude naprostá spokojenost s výsledkem.
KE STAŽENÍ

Užitečné dokumenty

Jsme transparentní. Zde si můžete stáhnout standardy bytových jednotek, zásady pro provedení změn dispozice jednotky, průkazy energetické náročnosti a další důležité dokumenty.
MÁTE OTÁZKY?

Nejčastější dotazy

Ze zkušeností z první etapy víme, co klienty nejčastěji zajímá. Zpracovali jsme proto pro vás seznam otázek a odpovědí, kde můžete najít potřebné informace. Pokud odpověď na otázku nenajdete, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.
Kontaktním fomulářem, mailem nebo telefonicky nám oznámíte zájem o vybranou nemovitost. Ověříme její dostupnost, sdělíme Vám veškeré důležité informace a v případě přetrvávajícího zájmu připravíme návrhy smluv, které Vám následně zašleme k odsouhlasení do emailu. V případě zájmu není problém domluvit se na úvodní, osobní schůzce přímo v Kutné Hoře, Kolíně, nebo v Praze.
Financování můžete řešit po vlastní ose nebo ve spolupráci s našimi hypotečními specialisty. Pokud spolupracujete s našimi hypotečními specialisty je proces jednodušší a rychlejší. Získáte také zvýhodněné úrokové sazby a odhady zdarma v bankách, kde je projekt schválený.
Novostavby jsou koncipovány jako nízkoenergetické a spadají do energetické třídy B. Díky tomu zaplatíte výrazně méně na platbách za energie. Průkaz energetické náročnosti je ke stažení v sekci dokumenty.
V rámci čtvrti bude vybudovaný park s dětským hřištěm, kde se budou moci děti zabavit a vy si užít příjemného odpočinku. Kutná Hora a její okolí mimo to nabízí pro děti spousty dalšího využití. Za zmínku určitě stojí například velká dětská herna Amálka s kavárnou v Kutné Hoře.
Ke každému bytu je zatím možnost zakoupit pouze jedno vyhrazené parkovací stání. Pokud budete mít zájem o více míst, dejte nám vědět a zkusíme vymyslet individuální řešení.
Shell & core, také známý jako Shell and core je způsob výstavby prostor, kde se prostory ponechají v základní úpravě, které si budoucí majitel zařídí dle svého přání sám či s pomocí architekta. Vychází z anglického shell – plášť, fasáda a core – jádro, u staveb struktura a vertikální komunikace.
Ano. Klientské změny je možné řešit v průběhu výstavby. Zásady provedení klientských změn jsou ke stažení v sekci dokumenty.

Pokud se nestane nic nepředvídatelného bude stavba dokončena dle plánu.

Harmonogram výstavby na webu je orientační, děláme však maximum pro to, aby jste se mohli do Vašeho nového bytu či domu nastěhovat co nejdříve!

Hned u rezidenční čtvri se nachází frekventovaná autobusová zastáva, odkud se dostanete na vlakové nádráží. Vlakový přímý spoj jede na Hlavní nádraží v Praze 58 min. Autem se dostanete na kraj Prahy za 51 minut do centra Prahy za cca 1 hodinu a 8 minut, záleží na dopravní situaci.

Díky připojení Kutnohorska do integrovaného dopravního systému Prahy se do hlavního města pohodlně dostanete v pracovních dnech i o víkendu.

Vzhledem k umístění projektu na kraji města u přírody s dobrou dopravní dostupností do centra určitě nikoliv. Naopak díky turistickému ruchu je velký tlak na poskytování kvalitních služeb, z kterého profitují i místní rezidenti.